REKRUTACJA

Szanowni Państwo,

Gorąco zapraszamy wszystkich chętnych do studiowania w Filii w Warszawie. Zdobędziesz tu dyplom solidnej renomowanej Uczelni, jaką jest Lubelska Akademia WSEI.

W Filii w Warszawie studenci mają możliwość kształcenia się na studiach I stopnia na kierunku PIELĘGNIARSTWOktóre kończą się uzyskaniem tytułu licencjat pielęgniarstwa.

Akademia WSEI od 2007 roku kształci na kierunku Pielęgniarstwo zarówno w języku polskim, jak i angielskim.

Wykształciliśmy już prawie 5 tys. pielęgniarek i pielęgniarzy.

Filia Akademii WSEI w Warszawie przyjmuje  studentów podejmujących studia na kierunku PIELĘGNIARSTWO w języku polskim i angielskim.

FILIA to nowoczesny budynek mieszczący się przy ulicy Twardej 14/16 w Warszawie, położony w samym centrum miasta. Doskonała lokalizacja w ścisłym centrum Warszawy, w pobliżu galerii handlowej Złote Tarasy, Dworca Centralnego oraz Pałacu Kultury i Nauki stwarza dogodne warunki dla studentów Stacja metra Rondo ONZ oraz tramwaje i autobusy znajdują się w odległości zaledwie 150 m.

Akademia WSEI dysponuje w Warszawie bazą dydaktyczną oraz infrastrukturą zapewniającą pełną realizację efektów uczenia się zaplanowanych w programie studiów na kierunku PIELĘGNIARSTWO, w skład której wchodzą aule, sale dydaktyczne, pracownie informatyczne, pracownie językowe, w szczególności pracownia umiejętności pielęgniarskich.

Zajęcia praktyczne i praktyki zawodowe odbywać się będą w podmiotach wykonujących działalność leczniczą, jak szpitale, uzdrowiska, zakłady opieki zdrowotnej.

 

Rekrutacja na studia – etapy

 1. Wypełnienie ANKIETY oraz złożenie skanów wszystkich wymaganych dokumentów przy pomocy systemu rekrutacji internetowej.
 2. Złożenie DOKUMENTÓW rekrutacyjnych w oryginale, podpisanie ANKIETY oraz UMOWY o kształceniu w:

  Filia w Warszawie
  Lubelska Akademia WSEI
  ul. Twarda 14/16
  00-105 Warszawa
  Tel.: +48 502 616 408
  E-mail: rekrutacja.warszawa@wsei.eu

  Student zobowiązuje się wnosić opłaty związane z tokiem studiów w formie bezgotówkowej na rachunek bankowy Uczelni wskazany indywidualnie dla każdego Studenta. W tytule przelewu prosimy wpisać imię, nazwisko i kierunek studiów.

 

 
 

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z Biurem Obsługi Studenta:
+48 502 616 408

Mail: rekrutacja.warszawa@wsei.eu

Zapraszamy do studiowania PIELĘGNIARSTWA w Filii w Warszawie.

FILIA W WARSZAWIE
Lubelska Akademia WSEI
Twarda 14/16 , 00-105 Warszawa